خريد قرص power v8 از داروخانه

خريد قرص پاور وي ۸ اصل ( viagra power v8 ) ساخت آمريكا از داروخانه سبحان با قيمت ارزان داروي مخصوص تاخير در انزال و معرفي عوارض اين قرص

نوع محصول: قرص

تعداد در هر بسته: ۱۰ عدد قرص

جنسيت مصرف: مخصوص مردان

سن مصرف: بزرگسالان

طعم: ندارد

دسته بندي: قرص تاخيري

كشور سازنده: آمريكا

قرص پاور وي 8

قرص power v8 يكي از بهترين محصولات امريكايي است كه با برخورداري از بهترين گياهان در توليد، به عنوان يكي از كاربردي ترين محصولات شناخته شده است. اين روزها افراد زيادي با گذر سن و عوامل متعدد دچار مشكلات زود انزالي و اختلال در نعوظ هستند كه باعث مي شود نتوانند رابطه جنسي خوب و باكيفيتي داشته باشند. اين دارو علاوه بر درمان زود انزالي، باعث افزايش ضخامت آلت تناسلي آقايان مي شود و با افزايش طول مدت رابطه جنسي، لذت جنسي شما را چندين برابر مي كند. در كنار تمامي اين ويژگي ها اين محصول امريكايي باعث قواي جنسي و از بين بردن ضعف عمومي بدن مي شود و آقايان احساس جواني و شادابي خاصي خواهند داشت كافيست براي يكبار از اين قرص با كيفيت استفاده كنيد تا نتايج شگفت انگيزي را مشاهده نماييد.

قرص پاور وي ۸ – power v8 نمونه جديدي از محصولات تاخيري برند معروف وياگرا است كه به تازگي توليد و وارد بازار شده و با توجه به تاثيرگزاري بسيار عالي كه دارد مورد استقبال مصرف كنندگان و خريداران قرار گرفته است و با ثبت تعداد فروش بسيار بالايي تقريبا در بين قرص هاي تاخيري ركورد دار شده است.

اين قرص تاثير بسيار عالي اي در ايجاد تاخير در انزال دارد و ويژگي منحصر به فرد آن اين است كه با وجود تاثير تاخيري براي مردان لذت رابطه را نه تنها نميكاهد بلكه لذت رابطه را تا ۱۰ برابر افزايش ميدهد. كافيست تنها يك بار اين قرص را استفاده نماييد تا به جمع طرفداران آن بپيونديد.

قيمت محصول اصل : 160000تومان

 

 

 

 

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

خريد قرص power v8

قرص power v8 علاوه بر درمان كامل زود انزالي و افزايش ميل جنسي تاثيرات مثبت ديگري نيز دارد كه به برخي از آنها اشاره ميكنيم :

افزايش اعتماد به نفس در مردان

افزايش شور جواني

رفع خستگي و كاهش زمان آمادگي براي رابطه بعدي

سفت كننده آلت

كمك به ايجاد نعوظ كامل در مردان

قرص تاخير در انزال

در مورد عوارض قرص پاور وي ۸ بايد اشاره نمود كه طبق ادعاي سازنده و البته تاييد مصرف كنندگان و خريداران ما اين محصول بدون عوارض قرص هاي مشابه مانند افزايش فشار خون و تاري ديد و سردرد ميباشد و از لحاظ عوارض مصرف اين قرص بسيار امن تر از مصرف قرص هاي تاخيري ديگر ميباشد.

اين دارو داراي مجوز از سازمان غذا و داروي آمريكا و CE اروپا ميباشد و مصرف آن علاوه بر ايجاد لذت ، مانگاري اثر آن حدود ۱۶۸ ساعت در بدن است و نه تنها عوارض جانبي خاصي ايجاد نميكند بلكه باعث ايجاد يك اركشن (شق پذيري) قوي و ماندگار مي شود.

قيمت محصول اصل : 160000تومان

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

power v8

آموزش طريقه مصرف قرص وياگرا پاور وي ۸

قرص V8 در مصرف كننده بساير سريع شروع به تاثير گزاري مي نمايد و براي درياف حداكثر تاثير كافيست ۲۰ الي ۳۰ دقيقه قبل از رابطه يك عدد قرص وي ۸ را به همراه يك ليوان آب استفاده نماييد.

دقت كنيد ماندگاري تاثير اين قرص تا سه روز ميباشد و بنا بر اين نيازي نيست كه در ۴۸ ساعت بيشتر از يك قرص استفاده شود.

قرص پاور وي 8

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله